Sony Xperia P – recenzja

Witam

Ostatnio miałem w ręce bardzo ładny telefon Sony – Xperie P. Charakteryzuję się ciekawym wzornictwem a mianowicie aluminiowa obudową. Więcej dowiecie się z recenzji oraz filmu na youtubie!Co do mojego kanału, już jutro najprawdopodobniej pojawi się kolejny film z Sony Ericssonem Arc S. Ciekawy telefon, niegdyś z półki premium, dziś już trochę zapomniany.

Ponadto szykuję się do małego konkursu z okazji może 20 filmu lub 500 widzów na youtubie;) Zastanawiam się tylko na jakich zasadach miałby przebiegać.

Tymczasem zapraszam do oglądania mojego filmu o Xperii P

oraz  przeczytania recenzji.

http://www.videotesty.pl/recenzja/567/Test-Sony-Xperia-P/

 

 

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Kuba pisze:

  Świetna recenzja!

 2. Michał pisze:

  Witam,

  Jeżeli ktoś ma Sony Xperia P prosiłbym o podanie mi wymiarów ekranu (w cm) np. 15 cm x 25 cm

 3. Jakub pisze:

  Witam,
  Posiadam ten telefon od ok 6 tygodni i póki co jestem bardzo zadowolony. Co do problemu z klawiszami funkcyjnymi widocznego w recenzji była wada tego konkretnego egzemplarza ponieważ ja czegoś takiego nie zauważyłem w swoim telefonie. Wygląd i jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie, wydajność również jest bez zarzutu, aplikacje i gry chodzą płynnie, nie ma żadnych lagów. Minusem może być dość słaba bateria, przy normalnym użytkowaniu(kilka połączeń, sms i może pół godz. przeglądania internetu dziennie) wystarcza na max 2 dni, jeżeli myślicie o graniu czy np oglądaniu filmów w sieci to poziom naładowania zacznie zjeżdżać bardzo szybko, ale to akurat jest bolączką większości nowych smartfonów.
  Ekran ma rozmiary ok. 9 cm x 5 cm.
  Pozdrawiam.

Leave a Reply