Witam,

Na moim  kanale ukazał się nowy film przedstawiający Huawei G 300. Jest to jeden z ostatnich smartfonów chińskiego producenta.  Model bardzo udany, niedrogi, który ma mocne argumenty aby być hitem telefonów z średniej półki cenowej.Na uwagę zasługuje przede wszystkim ekran. Zrobiony w technologii IPS, która moim zdaniem już teraz powoli przewyższa Amoledy. Wyrazistość tego ekranu , głębia kolorów oraz kąty widzenia to znak rozpoznawczy tych paneli.

Wykonanie smartfona choć w całości wykonane z plastiku, sprawia wrażenie dość trwałego a przede wszystkim eleganckiego. Szkoda, że pokrywa baterii nie jest wykonana z aluminium, podniosło by to trochę wartość estetyczną smartfona.

Huawei G300 pracuje pod kontrola systemu operacyjnego Android w wersji 2.3.6. Autorska nakładka jest uproszczona do granic możliwości, ale to dobrze. Czytelna bez zbędnych fajerwerków oraz wodotrysków sprawia, że smartfon chodzi bardzo szybko.

Podsumowując, Huawei G300 to solidny smartfon w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla wielu minusem będzie marka   i słusznie. Huawei nigdy nie  był uznawany za markę premium. Zasłużył sobie na tę  złą opinię bardzo słabymi modelami 8500 Ideos oraz u8300 jak i modemami, które wiecznie się psuły. Teraz jest lepiej i myślę, ze można dać mały kredyt zaufania temu producentowi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K0RaiLNkQpo[/youtube]