Witam, Na moim kanale pojawiła sie kolejna recenzja. W odcinku 23 możemy porozmawiać sobie o HTC Desire X. Bardzo ciekawy smartfon o przyzwoitej specyfikacji. Szczególnie w oczy może się rzucać wygląd smartfona, przypominający flagowca HTC – One X. Zapraszam do oglądania filmu oraz zdjęć:)

 

W dużej mierze, wygląd ocenić możecie na podstawie filmu. Materiały wykorzystane w  Desire X, jak zawsze w przypadku tej firmy, są  wysokiej jakość. Poliwęglan wraz z aluminiowymi wstawkami prezentują się okazale. Dodatkowo smaczku dodaje aparat w efektownej obwódce .

 

 

Specyfikacja, to może nie najwyższa półka, ale wstydu nie przynosi. Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz oraz 768 MB RAM – nieźle. Wszystko chodzi sprawnie i bez najmniejszych zacięć. Najciekawsza rzeczą jest nowa nakładka HTC Sense 4.0, poprawiono parę błędów z poprzedniej wersji. Bardzo przyjemna nakładka systemowa i podtrzymuje zdanie, że jest najlepsza nakładka na systemy Android.

 

Oczywiście Beats Audio na pokładzie, jednak szału w tym wypadku nie ma. Samrtfon ładnie gra, jednak Xperie w tym względzie wygrywają. Zobaczcie zdjęcia które udało się zrobić tym smartfonem:)

Zapraszam na film i do komentowania. Dowiecie się tam jak wygląda ogólnie działanie smartfona:)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ucTvJ9ckk5w[/youtube]