Przez cały ostatni tydzień, testowałem HTC 8s i myślałem co tak naprawdę może zachęcić przyszłego użytkownika do zakupu właśnie takiego smartfona. Ot taki sobie, nie wyróżniające się urządzenie z dość fajnym ekranem oraz ciekawym systemem operacyjnym. Jednak po raz kolejny moją uwagę przykuło logo Beats Audio  na tylnym panelu. Po odłożeniu słuchawek, poczułem zawód i niezadowolenie.

 

 

 

 

Szczerze? Czułem presje, bo wiedziałem, że coś będę musiał powiedzieć odnośnie tej całej „Beats Ściemy”  Zazwyczaj, znajduje pozytywy w tych wszystkich wynalazkach, jednak tutaj nie mogę opowiadać bajek,  że dźwięk jest och i ach bo tak nie jest.

Być może robię coś źle, jednak po podłączeniu słuchawek (słuchawki z zestawu nokii, jakieś grundigi oraz komputerowe lowendowe mediatechy) dźwięk wydobywający jest zaskakująco słaby. Największy problem jest z wysokimi tonami. Chyba nie ma nic gorszego drażliwego jazgotu podczas słuchania muzyki. Wokal był niezrozumiały a bas, który powinien być wręcz odczuwalny, smutno  zawodzi na granicy słyszalności…

Pełną recenzje znajdziecie na portalu videotesty.pl pod tym linkiem

http://www.videotesty.pl/recenzja/727/HTC-Windows-Phone-8S-RECENZJA/

Jak zawsze tez przygotowany jest film:)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rd9pBsTwQes[/youtube]