Nadchodzi Sony Xperia Z Google Edition?

sonyW ubiegłym roku Google zapowiadał, że Nexusy będzie produkowało kilku producentów. Nie stało się dokładnie tak, jak wielu się spodziewało (brak logo Nexus na obudowach), ale efekt jest ten sam – kilka urządzeń różnych producentów z czystym Androidem na pokładzie jest do wzięcia. Obrana strategia jest sprytna, bo koncern z Mountain View wybiera z rynku to, co najlepsze i oferuje z własną rekomendacją. Chociaż ponoć nie oznacza to końca serii Nexus.

Po Samsungu Galaxy S4 Google Edition i HTC One Google Edition możliwości się niemal skończyły. Teraz w sieci pojawiły się plotki, że najpóźniej w lipcu ujrzymy Sony Xperia Z Google Edition z Androidem 4.2.2. Ich źródłem jest serwis Geeks Android. Warto w tym miejscu dodać, że Sony ma już na swoim koncie prace nad czystym Androidem dla swojego flagowca. Ich efekt możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Na zaoferowanie flagowca w wersji z czystym Androidem mógłby zdecydować się jeszcze LG, ale tutaj sprawa jest skomplikowana, bo wciąż nie ustają plotki o tym, jakoby koncern pracował nad Nexusem 5, chociaż jego CEO oficjalnie temu zaprzeczył.

Źródło: PhoneArena

 

sienka

W 2012 roku był Samsung Galaxy Mini 2. Teraz od lipca 2013 roku użytkownik LG Optimus L9 Od października 2012 roku moderator forum telesmartfon.pl. Od maja 2013 redaktor na telesmartfon.pl. Interesuje się smartfonami, tabletami, muzyką, motoryzacją, Japońskim stylem tuningu JDM, modelarstwem i jazdą extremalna na BMX'e na którym również jeździ.

Może Ci się również spodoba

Leave a Reply