Motorolo Droid Maxx – Pierwsze Zdjęcie

motorola-droid-maxx-smartfon-zdjecie-przeciekW kontekście Motoroli mówi się ostatnio głównie o Moto X, która to zostanie flagowym modelem tego producenta. Jednocześnie zajmuje się on jednak pracami nad innymi konstrukcjami, wśród których znajduje się m.in. tajemnicza Motorola Droid Maxx.

 

 

Na chwilę obecną o urządzeniu tym wiadomo naprawdę niewiele. Z pomocą po raz kolejny przyszedł jednak @evleaks, który opublikował na swoim profilu pierwsze zdjęcie przedstawiające smartfona w pełnej krasie. Z racji tego, że źródło to jest niemal nieomylne, to również ten przeciek traktować można bardzo wiarygodnie. Tym bardziej, że wygląd urządzenie nie jest żadnym zaskoczeniem i z pewnością rzeczywiście może ono właśnie tak się prezentować.

motorola-droid-maxx-smartfon-zdjecie-przeciek

Większą niewiadomą wciąż pozostaje jednak specyfikacja. Wielce prawdopodobne jest, że Motorola Droid Maxx wyposażona zostanie w akumulator o bardzo dużej pojemności, który zapewni urządzeniu długi czas pracy na jednym ładowaniu. Obudowa wykona powinna być z kevlaru, a poza tym sugeruje się również, że użytkownicy otrzymają tutaj spory ekran – minimum 4,7″.

Wszyscy wstępnie zainteresowani zakupem muszą jednak pamiętać, że Motorola Droid Maxx powstaje z myślą o amerykańskiej sieci Verizon. Premiera przewidywana jest na ten rok, ale bliższego terminu na tę chwilę brakuje.

Źródło: engadget

sienka

W 2012 roku był Samsung Galaxy Mini 2. Teraz od lipca 2013 roku użytkownik LG Optimus L9 Od października 2012 roku moderator forum telesmartfon.pl. Od maja 2013 redaktor na telesmartfon.pl. Interesuje się smartfonami, tabletami, muzyką, motoryzacją, Japońskim stylem tuningu JDM, modelarstwem i jazdą extremalna na BMX'e na którym również jeździ.

Może Ci się również spodoba

Leave a Reply