Nokia-Lumia-999-Concept-Phone-Looks-Great-from-All-Angles-8Microsoft bardzo długo próbował przekonać wszystkich, że Windows Phone to naprawdę nowoczesny i w pełni funkcjonalny system mobilny. Wygląda na to, że cel udało się osiągnąć przede wszystkim za sprawą smartfonów Nokia Lumia 820 i Lumia 920, które cieszą się całkiem dużym zainteresowaniem wśród klientów. Niedawno do Internetu trafiła ciekawa koncepcja tego, jak mogłaby wygląda Lumia 999.

Nokia Lumia 920, to jeden z kilku najciekawszych i najbardziej innowacyjnych smartfonów, jakie w 2012 roku trafiły do sprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że fiński producent wreszcie wrócił do dawnej formy i już wkrótce powinniśmy zobaczyć kolejne modele Nokii, działające pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Nieoficjalnie mówi się, że trwają już prace nad przygotowaniem następcy dla Lumii 920. Możemy więc oczekiwać kolejnych nowości i bardziej dopracowanej konstrukcji.

nokia-lumia-999-Wallpapers

Koncepcja modelu Nokia Lumia 999 to doskonały przykład tego, jak wielu klientów wyobraża sobie naprawdę nowoczesny smartfon. Dość wyraźnie widać, że projektant postanowił zerwać z dotychczasowym wizerunkiem kolorowych i nowoczesnych smartfonów Nokia Lumia, stawiając na prostotę i elegancję. Trzeba przyznać, że Lumia 999 prezentuje się naprawdę bardzo oryginalnie i wiele osób z powodzeniem uznałoby ten model, za jeden z najładniejszych smartfonów, jakie powstały w ostatnim czasie.

Designer w opisie tego projektu podkreśla, że Nokia Lumia 999 miałaby być wyposażona w ekran o przekątnej 4.3”, natomiast komponentem wykorzystywanym do stworzenia obudowy powinno być aluminium. Co ciekawe, nieoficjalne informacje dotyczące następcy Lumii 920 wskazują na to, że faktycznie Nokia może porzucić tworzywo sztuczne, zastępując je dużo bardziej pożądanym aluminium. W efekcie, nowe modele tego producenta miałyby być znacznie cieńsze i lżejsze.

Źródło: Yanko Design