Google ma w planach przyśpieszyć androida

kit_kat_androidAndroid to ceniony system operacyjny, przez co posiada wielu zwolenników. Jednak chyba wszyscy zgodzą się, że nie jest to najszybsza platforma na rynku, a do doskonałości sporo jej brakuje. Wie o tym także Google, które właśnie zakupiło firmę FlexyCore. Start-up od pięciu lat zajmuje się przyspieszaniem Androida.

FlexyCore wydało między innymi aplikację DroidBooster, która przyspieszała działanie systemu z charakterystycznym, zielonym robotem. Start-up należy teraz do Google. Gigant z Mountain View zaakceptował transakcję, która opiewała na 23 mln dol. Jednocześnie poinformowano, że zakończył się roczny proces wdrażania ekipy FlexyCore do struktur Google.

Czy oznacza to, że następne wersje Androida będą lepiej zoptymalizowane? Prawdopodobnie tak, bowiem pracownicy FlexyCore mają spore doświadczenie w tym segmencie. Przyszłość Androida zapowiada się niezwykle ciekawie.

Źródło: Google

sienka

W 2012 roku był Samsung Galaxy Mini 2. Teraz od lipca 2013 roku użytkownik LG Optimus L9 Od października 2012 roku moderator forum telesmartfon.pl. Od maja 2013 redaktor na telesmartfon.pl. Interesuje się smartfonami, tabletami, muzyką, motoryzacją, Japońskim stylem tuningu JDM, modelarstwem i jazdą extremalna na BMX'e na którym również jeździ.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Łukasz pisze:

    Zbyt piękne żeby było prawdziwe…. Moim zdaniem :D

    • sienka pisze:

      A ja mam nadzieje że tym razem Google postawi na nogi swoją ekipę i przyśpieszy zielonego robocika ;)

Leave a Reply