Pierwszy smartfon LG z systemem Firefox OS

lg-fireweb-1-bigSmartfon zostanie oczywiście ulokowany na niższej półce cenowej, więc ciężko oczekiwać od niego zbyt wiele. Jego sercem jest jedno-rdzeniowy procesor Qualcomma o taktowaniu 1 GHz, a swoje pliki użytkownik będzie mógł przechowywać na 4 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia kartami microSD).

Względem konkurencyjnych modeli ZTE Open oraz Alcatel One Touch Fire, propozycja LG wyróżnia się na plus obecnością 5-megapikselowego aparatu z diodą doświetlającą oraz relatywnie dużego ekranu o przekątnej 4 cali. Jego rozdzielczość to niestety 320 x 480 pikseli.
Znaną część specyfikacji uzupełnia akumulator o pojemności 1540 mAh, który – według zapewnień producenta – powinien wystarczyć na 8 godzin rozmów oraz 31 dni w trybie czuwania.

lg-fireweb-1-big

Fireweb w pierwszej kolejności pojawi się w Brazylii, gdzie jeden z tamtejszych operatorów wycenił go na 449 reali brazylijskich, czyli ok. 625 zł.

Źródło: Informacje prasowe 

sienka

W 2012 roku był Samsung Galaxy Mini 2. Teraz od lipca 2013 roku użytkownik LG Optimus L9 Od października 2012 roku moderator forum telesmartfon.pl. Od maja 2013 redaktor na telesmartfon.pl. Interesuje się smartfonami, tabletami, muzyką, motoryzacją, Japońskim stylem tuningu JDM, modelarstwem i jazdą extremalna na BMX'e na którym również jeździ.

Może Ci się również spodoba

Leave a Reply