HTC Desire 500 – źle sie dzieje…

HTC Desire 500HTC Desire 500 to najświeższa propozycja tajwańskiego producenta. Sama nazwa „Desire” przywołuje wspomnienia wspaniałych lat HTC. Lat udanych modeli takich jak Desire, Desire Z oraz Desire S oraz niesamowitego postępu technologicznego na rynku telekomunikacyjnym. Czy HTC modelem „500” nawiązało do tamtych chwil. Zapraszam na recenzje dla portalu videotesty!Nazwa modeli „500” nigdy nie przynosiła nic dobrego producentom. Bierzmy przykład z Nokii 500 , fatalne uwsteczniające urządzenie. Z HTC  Desire 500 co prawda nie było tak źle,  ale powodów do radości producent nie ma. Widać słabość Tajwańczyków i ich problemy.  W tej chwili mają tylko jeden (jeden!) model, który może równać się na najlepszymi. Oczywiście mowie tu o HTC One.

Zapraszam Was serdecznie do przeczytania recenzji, która stworzyłem dla portalu videotesty.pl. Możecie ja zobaczyć pod tym adresem.

http://www.videotesty.pl/recenzja/1065/HTC-Desire-500-RECENZJA/

Nie zapomniałem oczywiście nagrać filmu:)

5 komentarzy

 1. Sebastian pisze:

  Kolejna fajna recka z Twojej strony :)
  Moi zdaniem, HTC 500 to typowy odgrzewany kotlet i odcinany kupon ze strony producenta. Fakt zainstalowanego czterordzeniowego procka jest jedynie chwytem marketingowym, ponieważ jego architektura jest dość przestarzała. No i do tego słabiutkie GPU Adreno 205 mówi nam wszystko. Stąd takie, ciągle doskwierające lagi. Jedynym plusem jest sam wygląd słuchawki. Trzeba przyznać, że stylistycznie dość oryginalny. Ale z pewnością za cenę Desire 500, można by kupić coś znacznie lepszego ;)

 2. Ania pisze:

  ja mam samsunga galaxy trend i też bez ma lagi i bardzo często się zawiesza a nic w nim nie mam

 3. Ania pisze:

  miało być bez przerwy sorry

Leave a Reply