Coś dla Pań – S4 mini LaFleur

laflur

Samsung powraca z kolejnym remake’u La Fleur , tym razem na jego Galaxy S4 Mini. S4 Mini La Fleur Edition został oficjalnie zaprezentowany w Niemczech , ale raczej nie ukaże się przed końcem roku . Oczekuje się, że będą w sprzedaży w styczniu .

Ponoć ,Galaxy S4 Mini La Fleur będzie kosztować około $ 568 ( € 417 ) . To około 140 dolarów więcej od ceny regularnej S4 Mini . Nie uważam, że słuchawka jest warta dużo , choć niektórzy mogą uznać jej kwieciste wzory na tyle atrakcyjne , aby po prostu iść i kupić go .

Na początku przyszłego roku , również Galaxy S4 Mini ma dostać Black Edition . Zarówno Mini La Fleur S4 i S4 Mini Black Edition powinny mieć takie same specyfikacje jak w obecnej wersji smartfona , w tym 4,3 -calowy wyświetlacz Super AMOLED z 540 x 960 pikseli , 1,5 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 . Na pokładzie powinien być Android Jelly Bean, ale aktualizacja KitKat może ,,przyjść” na krótko po tym, jak dwa warianty S4 Mini trafią na półki .Co sądzicie o kwiecistym Mini? Może zamiast kwiatka podarowalibyście go swoim kobietką. Na pewno byłyby zadowolone

Może Ci się również spodoba

1 komentarz

  1. Krzysztof pisze:

    Fajny, tylko ciekawa jest różnica w cenie. Gdyby był w normalnej cenie S4 mini, to na pewno wielu amatorów by się znalazło, ale 140 dolarów więcej to stanowczo za dużo. Zawsze można kupić jakiś kwiecisty „ochraniacz” na telefon.

Leave a Reply