Samsung-S5-001-578-80Dwa tygodnie temu, pisałem o możliwym pojawieniu się następcy topowego modelu z serii Galaxy – Samsunga Galaxy S5. Informacją sugerującą to, miała być specyficznie zaznaczona cyferka „pięć” przy tytule do listów zapraszających na najbliższe targi MWC 2014.

Jak się okazuje, plotka staje się faktem, a rzekomo wiarygodnym źródłem informacji ma być sieć sklepów RTV Euro AGD. Osoby zainteresowany eventem dot. nowego Galaxy z serii „S”, odsyła na swoją stronę, gdzie będzie można w pełni za darmo obejrzeć całą konferencję. Całość będzie transmitowana na żywo, 24-tego lutego o godzinie 20:00. Dodatkową i pożyteczną informacją jest fakt, iż Galaxy S5 będzie dostępne w sprzedaży na przełomie marca i kwietnia.

Mnie osobiście martwi fakt, jakiegokolwiek poinformowania o podzespołach, jakie zbiorą się na całość nowego „cudeńka” koreańskiego producenta. Być może producent stawia na zaskoczenie, tylko czy będzie ono pozytywne czy też negatywne? W każdym razie, gigant stosuje tutaj dobrą taktykę. Im ludzie mniej wiedzą na temat czegoś, tym bardziej są tym zainteresowani. Tanie, ale dobre… co  nie oznacza, najlepsze!

RTV Euro AGD

Blog Prospekt Novum