iphone-office-heroW sieci krąży stosunkowo duża ilość darmowych aplikacji biurowych. Niestety, ale nie każda z nich może spełniać nasze oczekiwania jakie jej stawiamy. Mało interesujących nas opcji czy toporny interfejs, to kilka z wielu problemów przez jakie przychodzi na przebrnąć podczas wyboru                                                                                                         tego „jedynego”.

Jak by nie było, to zawsze Microsoft przodował w jakości swojego oprogramowania biurowego. Bowiem, od dawna pakiet Office cieszy się największą popularnością. W takim razie, dlaczego by nie skorzystać z niego na urządzeniu mobilnym? Odpowiedź jest stosunkowo prosta: CENA. Dotychczas nie należała do najniższych, jeśli chodzi o pakiet Office 365.Ostatnimi czasy, dochodzi do wielu ciekawych zmian w polityce Microsoftu. Tym razem również MS poszedł nam na rękę i udostępnił mobilną wersję Office’a całkowicie za darmo. Taka „promocja” obejmuje zarówno platformę Android, jak i iOS. Niestety, ale jedynie w wersji na smatrfony. Jeżeli chodzi o opcję na tablety, to producent zarzeka się, że taka odmiana pojawi się w „przyszłości”. Kiedy nadejdzie taka przyszłość? Tego nie wiadomo. Choć wystarczy, że teraz Office Mobile może nieźle namieszać na rynku darmowych aplikacji biurowych na smartfony.

android-office-hero

Solidny produkt i to za darmo. Może jakaś alternatywa? OfficeSuite nie jest chyba taki zły? Jakiej wy na co dzień używacie aplikacji? Co myślicie o powyższym darmowym pakiecie Office? Czy w ogóle warto?

TNW
Blog Prospekt Novum