microsoft-lumiaDo tegorocznego otwarcia targów Mobile World Congress pozostało jeszcze trochę czasu, ale co chwila otrzymujemy jakąś wzmiankę czy plotkę o nowym modelu jednego z czołowych producentów. Microsoft miał w planach zaprezentować na targach, kilka swoich nowych modeli, ale ktoś wyraźnie się pośpieszył…

 

 

Ludzie głodni są informacji o nadchodzących nowościach, zatem nie trudno o jakiś przeciek. Dobrym tego przykładem jest informacja o nowym modelu Lumii ze średniej półki cenowej. Informację tę, możemy zawdzięczać pewnym Brazylijczykom, którym udało się dojść do pewnych wzmianek.

 

640px-Nokia_Lumia_900_close-up

 

Wspomnianym modelem będzie bezpośredni następca Lumii 630, Lumia 640. Zostanie ona zaprezentowana na jednej z konferencji giganta z Redmond. O samym modelu ne wiadomo zbyt wiele. Z powodu pewnych ograniczeń, tamtejsza prasa nie może wyjawić żadnych konkretnych szczegółów na temat Lumii 640. Jednakże są źródła z których można co nieco wynieść. ;)

 

1380531

 

Wg innych informacji, Lumia 640 otrzyma 5 calowy ekran w rozdzielczości 720p (1280×720). Mózgiem telefonu zostanie Snapdragon 400. Ponadto słuchawka zostanie wyposażona w 1 GB pamięci RAM, dwa aparaty o rozdzielczości 5 i 8.7 mpix, WiFi, Bluetooth, NFC oraz LTE.

 

Microsoft-Lumia-535

 

Kolejnym atutem nowego modelu Lumii będzie funkcja Dual-SIM. Nie zabrakło miejsca dla przyzwoitego akumulatroka, którego pojemność liczy sobie 2500 mAh. Jedyną rzeczą, której nie wiadomo to czy ten model będzie już wyposażony w system WP 10? Myślę, że tak, ale szczegółów dowiemy się na targach, które rozpoczną się 2-ego marca. Gorąco zapraszam!

 

Windows Central

Blog Prospekt Novum