Sony-Xperia-Z4-could-have-appeared-at-FCCZ a nami są już prezentacje takich modeli jak Samsung Galaxy S6 czy HTC One M9. Generalnie powiedziano już o nich wszystko. Czas teraz nadszedł na ich japońskiego rywala, czyli Xperię Z4!

 

 

 

 

Informacje na jej temat są bardzo okrojone lub też można by było je umieścić w sferze bajek dla dzieci. Tym razem jednak sprawa się ruszyła i nie trzeba już wróżyć z przysłowiowych fusów! Otóż, do biura zajmującego się zatwierdzaniem nowych urządzeń elektronicznych w USA (FCC), trafił wniosek na dość tajemniczy model smartfona, łudząco podobnego do tego z linii Xperia od Sony!

 

 

Sony-Xperia-Z4-pictures-leak.jpg

 

 

Nazwa kodowa modelu to PM-0780, którego wymiary to 146×73 mm. Po wymiarach można przysiąc, że jest to członek rodziny „Xperia Z” do której to trafi w niedługim czasie nowy członek! Z podanych danych wynika, iż urządzenie posiadać będzie czytnik kart microSD oraz moduł LTE. To jest pewne. W porównaniu do flagowca od Samsunga to już zasadnicza przewaga, gdyż jak wiemy, „S6″ nie posiada możliwości instalacji kart microSD. Póki co, tylko tyle wiadomo. Jeżeli wierzyć innym plotkom to smartfon będzie wyposażony w procka Snapdragona 810, grafikę Adreno 430, 3 GB RAM-u, 32 GB dla użytkownika oraz 5.1” wyświetlacz 1080p. Ale to pozostaje na razie w sferze domysłów. Co Wy myślicie o nadchodzącym flagowym urządzeniu od japońskiego Sony? Komentujcie!

 

Tech Virals

Blog Prospekt Novum

 

PS: Wesołych Świąt i mokrego Śmigusa Dyngusa! :D