DSC_0940Czy szukacie smartfona, który będzie w stanie sprostać waszym najśmielszym oczekiwaniom? Czy nawet flagowe urządzenia znanych producentów zdają się być słabe lub przeciętne? Zatem, słuchawka Brytyjskiej firmy Vertu, która została zapowiedziana, może spełnić wasze marzenia! Tylko może być pewien problem…

 

 

To co osiągają smartfony takie jak Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z3+ czy też iPhone 6,  zdaje się wystarczyć. Wystarczyć w pewnym stopniu i dla pewnej grupy odbiorców. Jak wiadomo, znajdą się zawsze tacy, którzy pragną czegoś więcej! Bo, kto bogatemu zabroni? A jeśli chodzi o bogatych, to bodaj tylko oni będą mogli się bliżej zapoznać ze wspomnianym urządzeniem… a może małym kombajnem technologicznym?

 

wpid-140604-vertu-signature-touch-04

 

Zagłębiając się bliżej samego Vertu Signature Touch. Sam wygląd wydaje się być mieszanką szyku, elegancji i odrobiny sportowego charakteru. Bryła jest jednolita, a więc o wymianie baterii zapomnieć niestety trzeba. Z przodu jednak widnieje ekran o przekątnej 5.2 cala oraz rozdzielczości (o dziwo nie 4K) Full HD 1080p. Sercem urządzenia stał się Qualcomm Snapdragon 810. Dodatkowo do dyspozycji jest 4 GB RAM-u, 64 GB ROM-u (plus microSD do 2 TB!). Ponadto, producent postarał się umieścić aparat główny o rozdzielczości 21 mpix (f/2.2). Od frontu już tylko 2.1 mpix. Nie wspomnę już o całej gamie wyposażenia, które pojawia się w niemalże każdym smartfonie. Bateria to ogniowo o pojemności 3160 mAh. Urządzenie zostało również wyposażone w dwa głośniczki.

 

vertu-signature-touch-options

 

Na koniec dodam, iż obudowa Vertu Signature Touch wykonana jest w całości z tytanu, zatem nie ma tu raczej mowy o uszkodzeniach. Owa obudowa jest dostępna w ośmiu wariantach. Całość waży 226 gram, zatem wyjątkowo niewiele, ale cóż… to urządzenie z wyższej półki! Jeśli już mowa o półce, to ta cenowa stoi daleko poza zasięgiem większości z nas. Dlaczego? Myślę, że kupno super telefonu za… ok. 82 tys. złotych nie jest do końca osiągalne przy naszych zarobkach, ale… zawsze jest Porvident! ;) Ku gwoli ścisłości, najtańszy wariant kosztuje w przeliczeniu ok. 39 tys. złotych! :D Ktoś zainteresowany? Czas rozbić skarbonkę!

GSMARENA

Blog Prospekt Novum