nexus-huawei-2015-08-24-01Niedawno nastąpiła premiera nowych smartfonów z linii Nexus. Model zaprezentowany przez chińskiego producenta Huawei wywołał już nie małe zamieszanie. Dlaczego? Osoby, które miały okazję przyjrzeć się nowemu urządzeniu, oszaleli z zachwytu z powodu…

 

 

 

Czego? Aparatu głównego! Co może dziwić, to właśnie ten niepozorny element wywołał niemałe poruszenie w postaci zachwytu. Okazuje się bowiem, że 12,3 mpix aparat Nexusa 6P jest w stanie tworzyć zdjęcia o niezwykłej głębi barw oraz ostrości. Tak przynajmniej mówią nie tylko laicy, ale nawet specjaliści! Pierwsze miejsce w tej dziedzinie może niechybnie stracić Samsung Galaxy S6!

 

daisy.0 ladies.0 orchid.0 park-bench.0

 

 

Błyskawicznie działający autofocus, znakomity balans bieli oraz niesamowity tryb nocny, to główne cechy aparatu głównego Huawei Nexus 6P. Również frontowy aparat o rozdzielczości 8 mpix nie ma czego się wstydzić! Sami przyznacie, że Huawei stanęło na wysokości zadania! Cóż, smartfony z rodziny Nexus zawsze wiodły prym tych właściwych i jedynie słusznych urządzeń mobilnych. Nie mam racji? Komentujcie! ;)

 

THE VERGE

Blog Prospekt Novum