newest-innovations-in-consumer-technology-on-display-at-2015-international-cesOpowieść z cyklu… Maciek jeszcze w d*pie a już mu kaszę studzą! Bowiem, rynek nie zdążył nacieszyć się jeszcze super flagowym urządzeniem Koreańczyków, a już za kilka miesięcy możemy spodziewać się kolejnego! Czy producenci przestaną nas w ogóle kiedykolwiek zaskakiwać?

 

 

 

W sieci pojawiło się dosłownie parę zdań na temat najnowszego Samsunga Galaxy S7. Jak się okazuje, ten flagowym model doczeka się swojej prezentacji na początku przyszłego roku! Najpewniej wydarzenie te pojawi się wcześniej niż było to zakładane. Bowiem, w pierwszych planach słuchawka miała zostać ujawniona dopiero na targach MWC 2015 w Barcelonie! Żądza pieniądza robi swoje… ;)

 

s7-edge-concept-19

 

 

Wielka feta na cześć nowej galaktyki najpewniej odbędzie się już 19-ego stycznia. Prawie pewne jest również to, że nowy smartfon wystąpi w dwóch odmianach: Premium oraz Sub – Premium. W nowej słuchawce nie zabraknie miejsca dla portu USB typu C, 20 mpix matrycy głównego aparatu oraz… nowego procesora! Na obecny moment nie wiadomo nic więcej, a przynajmniej nic, co mogłoby was w jakikolwiek sposób zainteresować. Co wg Was powinien zawierać nowy model? Czego jeszcze wam brakowało w galaktycznych smartfonach tego południowokoreańskiego producenta? Piszcie! ;)

SAMMOBILE

Blog Prospekt Novum