oneplus-x-alert-slider Nie trzeba długo szukać kogoś kto by zechciał zakupić urządzenie w niewielkiej cenie, ale posiadające dość wyszukane podzespoły bazowe. Taka możliwość bardzo rzadko pojawia się, a przeważnie dotyczy taniejących flagowych urządzeń. Firma OnePlus pokazała, że jednak się da…

 

 

 

Albowiem, nie ma rzeczy niemożliwych! Przykładem tego jest smartfon OnePlus X. Słuchawka posiada ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości Full HD (Gorilla Glass 3). Sercem urządzenia został procesor Snapdragon 801 oraz układ GPU Adreno 330. Całość została wsparta 3 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Ostatni element można będzie rozszerzyć o kartę microSD do 128 GB.

oneplus-x-smartphone-2

 

 

Amatorzy robienia fotem telefonem otrzymają matrycę o rozmiarze 13 mpix z przesłoną obiektywu F/2.2. Do robienia tzw. „samojebek” pozostanie przedni obiektyw o rozdzielczości 8 mpix z przesłoną F/2.2. Ponadto, producent umieścił akumulator o pojemności 2525 mAh, co może budzić pewne wątpliwości zważywszy na występujące podzespoły. Cóż, nie można mieć wszystkiego! Reszta to typowy standard.

 

 

oneplus-x-smartphone-6

 

Słuchawka będzie dostępna od 5-ego listopada, ale za odpowiednim zaproszeniem! OnePus X występuje także w wersji limitowanej (10 tys. sztuk), która posiada ceramiczne plecki! Osoby, które nie będą w stanie otrzymać zaproszenia, będą zmuszone poczekać do grudnia. Cena to: ok. 1150 złotych.  Zainteresowani?

 

THE VERGE

Blog Prospekt Novum