S6-EdgeNa temat tego modelu już wiele zostało powiedziane. Z pewnością nie będzie on jakkolwiek rewolucyjny, a raczej kontynuacją wiodącą prym marki „Galaxy”. Do premiery pozostało niewiele, ale z pewnością jesteście ciekawi wyglądu Samsunga Galaxy S7…

 

Cóż, nie ma się co spodziewać fajerwerków ani wodotrysków! Na materiałach różnego pochodzenia, nowa „galaktyka” nie przejawiała raczej skłonności do bycia czymś zupełnie innym. Nowe zdjęcia są tego dobitnym przykładem i potwierdzeniem, że S7 będzie znacząco podobne do poprzedniego modelu. Sami spójrzcie!
s7-case-1-526x526 s7-case-6-514x514

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko jakby ok, ale najbardziej w oczy rzuca się nowy przycisk „home”. Na mój gust, jest on paskudny i odpychający. Na domiar złego, wielu internautów uważa podobnie. Co Wy o nim sądzicie? Tak na marginesie, to jak wam się podobają etui do nowego smartfonu?

 

 

 

Cóż, to za jego sprawą mamy okazję zobaczyć model Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Plus! Nie mówcie, że nie udało wam się zauważyć tak wielkiego ekranu?! Wg danych producenta ekran będzie posiadał co najmniej 6 cali! Jak to schować w kieszeni? Lubujecie się może w tego typu rozmiarach? Komentujcie!

GIZMOCHINA

Blog Prospekt Novum