google-play-giftcards_616Łowcy prawdziwych okazji w technologicznym ekosystemie w niedługim czasie otrzymają niezwykle ciekawą ofertę! Każdy z nas lubi płacić mniej niż otrzymać produkt w cenie regularnej, prawda? Dlatego też wujaszek Google wprowadzi w życie pewne novum…

 

 

Początek roku to jeden z nielicznych okresów w całym kalendarzu, kiedy to możemy dokonać zakupów za nieco mniej niż zwykle. Firmy obniżają swoją marże na wybrany produkty, których chce się jak najszybciej pozbyć. Dotyczy to głównej mierze artykułów „posezonowych”. Firma musi zrobić miejsce dla nowej kolekcji, a magazyn nie pomieści starych produktów, wówczas pozostaje pozbyć się ich po najniższej możliwie marży. Z podobną inicjatywą, która zostanie rozwinięta na dłuższy okres. Mowa tutaj mianowicie o bonach w postaci kodów rabatowych.

 

 

androidlawnstatue

 

 

 

Za pośrednictwem potencjalnego kodu rabatowego, każdy jego posiadacz otrzyma możliwość dokonania zakupu wybranej aplikacji o niższej cenie. Do takiej inicjatywy przyłączyć się może każdy deweloper, który otrzyma możliwość wygenerowania maksymalnie 500 kodów na pojedynczy kwartał! Kody te będą realizowane zarówno wewnątrz aplikacji (mikro transakcje), jak i za sam program. Co może niektórych zaskoczyć, bonów nie będzie można w żaden sposób spieniężyć, ani również opłacić dowolnej subskrypcji takiej jak dostęp do Google Play Music. Zainteresowani? Tak, zatem piszcie w komentarzach co byście widzieli w rabacie? Wpadło wam coś w oko, co w obecnej chwili jest nazbyt drogie? Komentujcie! ;)

ANDROIDFORUMS

Blog Pro Novum