maxresdefaultDruga generacja modelów Samsunga z rodziny Alpha były już opisywane kilkanaście tygodni temu. Tym razem dowiadujemy się o konkretnym dniu premiery A3 oraz A5, który przypada na uroczystość Dnia Dziadka! Czy ma to wróżyć coś dobrego, czy jest to tylko całkowicie przypadkowy termin…

 

 

Samsung Galaxy A3 oraz A5 to bezapelacyjne solidne urządzenia ze średniej półki. Już w roku… Samsung popisał się sowimi umiejętnościami w tworzeniu solidnej i spójnej bryły, która nie boi się spotkań z twardymi obiektami. Podobnie, a nawet zdają się być lepsze modele A3 (ok. 1300 zł) oraz A5 (ok. 1700 zł). Tworząc tegoroczną wersję tych smartfonów, Samsung udowadnia nam, że zależy mu na kliencie, który oczekuje słuchawki o solidnym wykończeniu w umiarkowanie niskiej cenie. Dlaczego by nie kupić go przykładowo swojemu dziadkowi?

 
timthumb

 

 

Nie rzadko nawet osoby mającą pokaźną liczbę wiosen na koncie, chętnie uczestniczą w tej technologicznej przemianie. Być może stąd też pomysł Koreańczyków na uruchomienie sprzedaży właśnie 22 stycznie! Czy kupilibyście swojemu dziadkowi taki to właśnie gadżet technologiczny? Czy Wasi dziadkowie interesują się technologi i jego postępem? Śmiało, komentujcie do woli! ;)

Samsung

Blog Pro Novum