timthumbOkrzyknięty mianą ostatniego z rodu, smartfon Lumia 650 został zaprezentowany na nowym materiale prasowym. Jego autorem jest nie kto inny jak sam Evan Blass! Pytanie brzmi, kiedy przyjdzie nam wreszcie oficjalnie ujrzeć  ów ostatni model Lumii? Są ku temu pewne informacje…

 

 

Na temat zawartości nowej średnio półkowej Lumii rozwodziłem się na łamach portalu kilka tygodni temu. Trzeba przyznać, że szału nie ma, ale jest coś co przyciąga co najmniej wzrok każdego z nas. Jest tym wyjątkowo ładnie i solidne zaprojektowana obudowa Lumii 650. Nie jest już to plastik jak w przypadku modelu 550, a solidny kawałek aluminium! Co prawda, stu procentowej pewności nie ma jeszcze nikt, ale materiały foto jakie krążą po sieci, zdają się tę teorię potwierdzać. Spójrzmy jednak na nową fotkę prasową przygotowaną przez Evana.

 
CaQxQWPWcAEl_H2

 

Cóż, za wiele ona nam nie mówi. Jedynie czego możemy być pewnie to fakt braku zmiany koncepcji wyglądu nowej i najpewniej ostatniej Lumii. Sam Evan Blass nie jest zbyt rozmowny w sprawie omawianego modelu. Pod komentarzami krążą jednak pogłoski o pojawieniu się Microsoft Lumii 650 na najbliższych targach MWC w Barcelonie! To byłby idealny moment, nieprawdaż? Wcześniejsza plotka sugerująca datę premiery na początek lutego została już zdementowana. Zatem, to musi być to! Jak sądzicie? Czy tegoroczne targi w Barcelonie będą obfitowały w liczne światowe premiery? Komentujcie!

Twitter

Blog Pro Novum