htc-10Do premiery najnowszego dziecka tego tajwańskiego producenta pozostało niezwykle niewiele czasu. Wszystko już zostało powiedziane na temat modelu HTC 10, ale producent postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opublikować ciekawe nagranie promocyjne. Na nim ujrzymy kilka istotnych informacji, które zdradzają parę szczegółów odnośnie nowego flagowca…

 

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć po raz pierwszy flagowy okręt od Huawei’a, zaś w przyszły wtorek przyjdzie nam wreszcie ujrzeć finał prac tajwańskich inżynierów pod postacią HTC 10. Aby jednak dać nieco upust tym stale rosnącym emocjom, HTC zdobyło się na udostępnienie ciekawego filmiku promocyjnego. W jednej ze scen możemy dostrzec plany techniczne omawianego smartfonu! Chyba nie sposób temu zaprzeczyć temu, że chodzi tutaj o model HTC 10? Sprawdźmy!

 

 

Po wnikliwym obejrzeniu nagranie nie możecie nie przyznać, że nie było widocznej informacji o funkcji Ultra Pixel w aparacie! Widniała również informacja o stabilizacji obrazu „OIS” oraz wysokiej rozdzielczości nagrań wideo – 4K! Czyżby kolejny, zaraz po Huawei P9, smartfon wręcz stworzony do tworzenia fotografii? Niewykluczone! Przynajmniej możemy się na to nastawić, ale szczegółów dowiemy się już na samej prezentacji we wtorek o godzinie 14:00! Czy ktoś z Was z niecierpliwością wyczekuje nowego flagowego okrętu HTC? Myślicie, że ma on szansę zapisać na kartach historii firmy w całkowicie pozytywny sposób? Może będzie on w stanie wyciągnąć firmę z finansowego padołu? Komentujcie! ;)

YT

Blog Pro Novum