nexus-5x-nexus-6p-2Linia smartfonów Nexus, to bodaj najlepsza , marka pod względem tworzonych urządzeń nie można też zapomnieć o wyjątkowości podzespołów znajdujących się w każdym modelu. Urządzenia te charakteryzują się także ogromną starannością wykonania oraz zupełnie czystym systemie Android! Dlaczego jednak ich się nie docenia?

 

 

 

Nexusy mimo swej zacnej jakości wykonania, nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Ludzie wolą oklepane Samsungi albo inne iPhone’y. Może są zbyt drogie? Mało dostępne? To chyba jednak chodzi o promocję. Cóż, większość dużych korporacji właśnie bazuje na tym modelu biznesu! To on generuje w późniejszym etapie największe krocie pieniędzy! Z tym elementem zarówno Google jaki i inni producenci mają pewnego rodzaju problem.

 

 

nexus

 

 

Wracając jednak do tematu. Otóż, w sieci pojawiły się kolejne wzmianki na temat nowych modeli z serii Nexus od HTC. Poprzednie modele okazały się pewnego rodzaju sukcesem, za to właśnie HTC zbuduje kolejne modele. Będą to, Nexus N1 oraz Nexus S1. Wiadomość ta jest prawie pewna, ponieważ pochodzi od wiarygodnego źródła, czyli Evana Blassa. Tutaj muszę was delikatnie rozczarować, ponieważ na obecną chwilę nawet nie znamy krzty specyfikacji, która byłaby wskazana na tę chwilę. Będziemy czekali z zapartym tchem , ale miejmy nadzieję, że ten czas nastąpi w niedługim okresie i wreszcie słuchawka nie będzie tak droga jak dotąd! Zachęcam do komentowania! ;)

Android Police

Blog Pro Novum