maxresdefaultNowa gra z serii Assassin’s Creed pojawiła się jeszcze w 2014 roku na mobilnej platformie iOS, która wzbudziła nie małe zainteresowanie wśród graczy. Niestety, ale słaba dostępność gry frustrowała wielu mobilnych graczy i na pewien czas gra została odłożona na bok. Teraz będzie można jeszcze raz spojrzeć na ten tytuł, bowiem właśnie trafił na platformę Google’a!

 

Mowa tutaj rzecz jasna o grze mobilnej, która praktycznie w ogóle nie jest związana z  seria gier znanej nam z blaszaków lub konsol stacjonarnych. Chodzi tutaj o Assassin’s Creed: Identity! Jest to gra RPG, której akcja dzieje się we Włoszech, gdzie wcielamy się w postać jednego z Asasynów. Gra ukazała się jeszcze w 2014 roku, ale jedynie na platformie iOS na wyłączność mieszkańców Australii i Nowej Zelandii.

 
maxresdefault (1)

 

 

Premiera globalna, ale tylko dla posiadaczy urządzeń z iOS na pokładzie odbyła się w lutym tego roku. Teraz czas nadszedł dla platformy Android! Grę można pobrać ze sklepu Google Play w cenie 26,99 złotych. Do poprawnego działania gry wymagane jest co najmniej 2 GB RAM-u, procesor o możliwościach równych lub lepszych od Snapdragona 801 oraz ok. 2 GB pamięci na naszym urządzeniu. Co Wy na to? Jesteście gotowi zanurzyć się w świecie Asasynów? Czy gra nie jest może zbytnio droga? Wypowiedzcie się koniecznie w komentarzach! ;)

Google Play

Blog Pro Novum