apple-openNowy model z rodziny smartofnów od Apple ma pojawić się na tegorocznej jesieni. Część z was, zapewne ochoczo odlicza dni pozostałe do prezentacji, tak samo jak część oczekuje małej rewolucji w przypadku designu nowego modelu! Niestety, ale nie ma dla Was dobrej wiadomości…

 

 

Do tej pory, systematycznie co dwa lata ukazywał się model iPhone’a z nieco odświeżonym wyglądem zewnętrznym. Towarzyszyło temu, również pojawienie się kilku nowinek technologicznych, ale te czasy zdają się przemijać i długo nie wracać! Dlaczego? Wg analiz pewnej firmy z kraju „kwitnącej wiśni”, Apple będzie w większym stopniu odświeżało swoje smartfony w częstotliwości nie dwóch, a trzech lat! Na to wszystko składa się m.in. spory zastój technologiczny.
13496-8314-12778-7021-ios8-iphone6trio-l-l

 

 

 

Innym z goła powodem wg Japończyków może być zwalniający popyt. Czyżby mniejszy popyt i brak pomysłów był powodem większej powtarzalności pojawiających się iPhone’ów? Niewykluczone, wszak jeśli to prawda, Apple mogłoby po prostu rzadziej wypuszczać nowe słuchawki! Ale oczywiście… przecież kasa musi się zgadzać! ;) Pytanie tylko, czy my konsumenci damy się porwać na to? Cóż, dane pokazują, że… niestety tak. Przykre jest to, iż tak wielu z nas daje się omamić grą słów producentów i sprytnymi kampaniami reklamowymi! Mam jednak nadzieję, że wszyscy przejrzymy na oczy i zawsze dwa razy zastanowimy się czy rzeczywiście warto kupić dany model! Zapraszam do udzielania się w komentarzach!

 

NIKKEI

Blog Pro Novum