Samsung-Galaxy-S7-Active-MIL-STD-810G-explanationSamsung właśnie zaprezentował swoją propozycję dla osób aktywnie spędzających czas, ale chcących mieć wyjątkowo wydajne urządzenie! Takim bez mała może stać się Samsung Galaxy S7 Active! Czy rzeczywiście smartfon ten jest potrzebny? Sprawdźmy to! 

 

 

 

Seria „aktywnych galaktyk” istnieje jeszcze od czasów trzeciego Galaxy. Od tamtego czasu nowy model jest wypuszczany cyklicznie na niedługo po premierze kolejnej „S-ki”. Zwykle wzmocniony model został wyposażany we wzmocnioną wodo i kurzo odporną obudowę. Ponadto specyfikacja raczej nie ulegała zmianie, a nawet lekkiej poprawie poprzez umieszczenie nieco większego ogniwa bateryjnego. Czy w przypadku Galaxy S7 Active jest inaczej? Nie! Niektórych dziwi nawet sens pojawienia się tego modelu, gdyż jego wykonanie daje wiele do życzenia.

 
samsung_galaxy_s7_active_leaked_press_render_desert_camo-720x720

 

Cóż, „aktywna” wersja Samsunga Galaxy S7 wygląda tak samo jak ona sama, ale jakby z nałożonym etui ochronnym! Różnicę dostrzeżemy także w przypadku przycisków, które wyglądają… ohydnie i tandetnie niczym zabawka z bazaru za piątaka! Samsungu, stać cię na więcej! Co jeszcze się zmieniło? Tradycyjnie akumulatorek przybrał na „wadze” i pomieści teraz 4000 mAh. Dzięki temu, będziemy mogli rozstać się z zasilaczem na nieco dłużej! Coś poza tym? Nie. I tu właśnie zaczyna się problem i zgrzytanie zębów… po co Galaxy S7 Active?! Podstawowy Galaxy S7 ma na wyposażeniu wszystko co ma ów Active… prócz mocniejszej baterii! Tej pseudo ochrony wyglądającej jak najtańszy „kondom” na telefon bym do znaczących różnic nie zaliczył. Sądzę, że aktualnie można zakupić do S7 zacznie ładniejsze, praktyczniejsze i przede wszystkim tańsze etui! Zatem, czy mamy płacić więcej za baterię?! Dostępność jest obecnie ograniczona jedynie do USA. Zapraszam do komentowania! ;)

 

Samsung

Blog Pro Novum