iPhone-7-iOS-10-conceptZapewne tego momentu wyczekiwali wszyscy posiadacze iPhone’ów, którzy mają już dość nudnego wyglądu iOS-u. Modły musiały zostać usłuchane, gdyż w sieci pojawiły się pierwsze informacje o iOS w wersji 10 – tej! 

 

 

Ta liczba do czegoś zobowiązuje, a Apple nie ma zamiaru tego nie wykorzystać! Bowiem, taka okazja może się nigdy już nie powtórzyć… choć w przypadku tej firmy niemożliwe staje się możliwe! ;) Czas jednak zacierać ręce, bo nadchodzi naprawdę świeża wersja iOS-u, która wprowadzi wiele nowych funkcji! Czyżby miały pojawić się motywy? Cóż, w cuda może i wierzę, ale… niestety, nie w takie. Ale, ale! Nie pogrążajmy się w rozpaczy, ponieważ graficzna strona systemu ulegnie pewnej zmianie!

 

 

iOS-10-Supported-Devices

 

 

Jeśli chodzi o wygląd, to odświeżony zostanie przede wszystkim ekran blokady oraz cały interfejs będzie wspierał 3D Touch! Siri SDK będzie można integrować z asystentem głosowym. Przykładowo, będziemy w stanie wykorzystywać Siri do komunikowania się za pośrednictwem Chatu. Ponadto, poprawiony ma zostać QuickType dla klawiatury iOS, która ma stać się znacznie bardziej precyzyjna w interpretowaniu naszych poleceń. Zaktualizowana zostanie również aplikacja Photos, która nieco „zerżnie” z Google Photos! ;) Co jeszcze ulegnie zmianie? Twórcy poprawią Mapy, Apple Music, Apple News, Apple Home (kompletna nowość), rozmowy VoIP oraz iMassage. Ten ostatni ma otrzymać nowe emotikony… bardzo rewolucyjna rzecz! ;P

 

b6498f70d338e403fc7898e0874d8679

Czy to już wszystko? Obawiam się, że… nie wiadomo! Z pewnością pojawią się jeszcze jakieś mniejsze lub większe zmiany, które być może nie ujrzymy na pierwszy rzut oka. Jest może coś, co byście chcieli zobaczyć w iOS-ie 10? Piszcie w komentarzach poniżej materiału! Zapraszam tez serdecznie na nasze forum, które aż pęka w szwach od waszych licznych postów! :)

 

Neowin

Blog Pro Novum