US-Samsung-Galaxy-S7-and-S7-EdgeNajnowszy flagowy smartfon Samsunga pojawił się w maju tego roku, ale jego warianty kolorystyczne były nieco ograniczone w porównaniu do innych rynków. Dziś można powiedzieć, że mamy już komplet, który dopełnił najprawdziwszy męski kolor! Panowie, wreszcie możemy śmiało kupić najnowszego flagowca Samsunga!

 

 

Do tej pory Samsung Galaxy S7 był dostępny na naszym rynku w kolorze złotym, czarnym oraz srebrnym. Tym, którym takie warianty nie przypadły do gusty mogą teraz zdecydować się wybór nowej kolorystyki owego flagowca! Czy coś się poza tym zmieniło? Niestety, ale nie. Urządzenie dalej kosztuje ponad 3 tys. złotych, co z pewnością niektórych irytuje, mając na względzie nasze wątpliwe zarobki. Spójrzmy jednak na ten iście epicki kolorek! ;)
pinkgoldgs7.0.0

Prawda, że męski? Może trochę przesadzam, ale… w ostatnich latach stał się on bardziej „męski” niż kobiecy. Mówcie co chcecie, ale w ostatnim czasie łatwiej jest spotkać faceta w „różowym” niż jakąkolwiek dziewczynę! Nie dotyczy to oczywiście małych dziewczynek. Dokąd zmierza ten świat?! – chciałoby się powiedzieć… Kończąc tę małą dygresję, pragnę się Was zapytać odnośnie samego S7! Czy rzeczywiście powinien w ogóle pojawić się na rynku? Moim skromnym zdaniem… nie powinien, gdyż jest on przykładem „odgrzewanego kotleta” , który nie wnosi praktycznie nic nowego. Cóż, prócz tego co było w S5, a zabrakło w S6 i pojawiło się z powrotem w S7! Dostrzegacie tu nonsens? Zapraszam, zatem do komentowania! ;)

 

Różowy Samsung…

Blog Pro Novum