Android-NNajnowsza odsłona systemu mobilnego od Google’a z pewnością nie będzie nazywała się nutella! Jest to bardziej niż pewne, a przynajmniej wiemy jak dokładnie nazywać się będzie siódma odsłona Androida. Do głosu doszli sami fani systemu i to im możemy zawdzięczać tą o to nazwę! Zapraszam!

 

 

Obecny w fazie testów system mobilny od wujaszka Google’ a został zapowiedziany jeszcze na konferencji Google I/O w tym roku. Nie wiele zostało powiedziane na temat samego systemu, ale z tygodnia na tydzień do sieci wycieka coraz to więcej informacji dzięki uprzejmości testerów. Na obecną chwilę wiadomo, że Android 7.0 przyniesie ze sobą aż 200 mniej lub bardziej kluczowych zmian. Jednakże, należy zdawać sobie sprawę, że zmiany nie będą tak łatwo do dostrzeżenia jak w przypadku Androida Marshmallow!

 
ANDROID-NOUGAT

 

 

Wracając jednak do samego sedna naszego materiału, a oficjalnej nazwy Androida 7.0. Zgodnie z wynikiem ankiety, użytkownicy wybrali nazwę Nougat! Być może nie jest to Nutella, ale i tak kojarzy się ze słodkim przysmakiem! Zapytacie, jaka forma była najmniej popularna? Otóż, Namey McNameface. Przyznacie, że tak dziwny twór nie mógł w żaden sposób zagrozić krótkiemu i prostemu Nougat’owi! Może mieliście jakieś swoje typy? Podzielcie się nimi z nami w komentarzach poniżej materiału! Tym czasem, zapraszam Was serdecznie na nasze stale aktywne forum!

Android Police

Blog Pro Novum