timthumbW sieci pojawiła się właśnie informacja o kolejnym smartfonie z rodziny Galaxy i tym razem będzie to przeciętny dość model! Słuchawka ta raczej niczym szczególnym nas nie zaskoczy, ale warto jej się przyjrzeć! Zapraszam!

 

 

 

Koreański gigant nie zwalnia tempa i co rusz obrzuca nas kolejnymi modelami smartfonów, które stale poszerzają jego portfolio. Czy jednak jest sens wzbogacać je tak przeciętnymi, czy nawet słabymi modelami? Cóż, jeśli kasa się zgadza… dlaczego by nie?! Co, zatem tym razem przygotował dla nas Samsung? Cóż, jest to model o niezbyt oryginalnej urodzie, okraszony słabymi podzespołami. Na froncie znajdziemy matrycę o przekątnej 5.5 cala przy rozdzielczości HD 720p. W kwestii procesora, mamy do czynienia z Snapdragonem 410 o taktowaniu 1.2 GHz, który jest wspomagany przez 2 GB RAM-u oraz 16 GB ROM-u.

 
00-1200x800

 

 

Całości dopełnia slot na kartę microSD, bateria o pojemności 3000 mAh, aparaty 13 i 5 mpix oraz Android 6.0 Marshmallow. Szału nie ma, ale mamy tu do czynienia ze słabym urządzeniem. Na szczęście model ten dostępny będzie obecnie jedynie na terenie Korei Południowej. Choć nic nie jest wykluczone, że smartfon trafi także na stary kontynent… choć będzie miał nie lada wyzwanie by zawalczyć o cokolwiek! Jaka cena? W przeliczeniu ów model kosztuje ok. 1200 złotych! Co jak co, ale tak wysokiej ceny za tak niewiele raczej niewielu by się tego spodziewało. Jakie macie zdanie w tym temacie? Zapraszam Was do komentowania! ;)

SAMMOBILE

Blog Pro Novum