samsung-galaxy-note-7-render-640x360Do premiery nowego Note’a nie pozostało już zbyt wiele czasu. Temat premiery staje się z dania na dzień coraz to bardziej gorący, a w sieci pojawiają się kolejne grafiki z nowym phabletem w tle! Spójrzmy na to, co właśnie przyniosły nam wieści z sieci!

 

 

W internecie nie brakuje różnej maści newsów i plotek na temat urządzenia, które oczekuje na rychłą premierę. Tym razem, mamy do czynienia z nową grafiką, a konkretnie renderem. Przedstawia on omawiany dziś phablet w kolorze Blue Coral. Słuchawka prezentuje się nader okazale i dość typowo, jak na Samsunga przystało. Na zdjęciu możemy dostrzec złącze USB typu C oraz złącze słuchawkowe Jack 3.5 mm! Przez pewien czas plotki głosiły, jakoby Samsung miałby pójść śladem Apple i zrezygnować ze złącza słuchawkowego, a tu jednak jest inaczej!

 

 

galaxy-note-7-press-render-leak

 

 

Czego możemy się jeszcze dowiedzieć z tego renderu? Zapewne tego, iż w nowym modelu Note’a pojawi się świeżutki S-Pen! Ten wyjątkowy na swój sposób rysik będzie mógł pochwalić się kilkoma udoskonaleniami w porównaniu do poprzednika. Jednakże, obecnie nie są znane konkretne szczegóły. Pozostaje nam tylko cierpliwie wyczekiwać daty oficjalnej premiery Samsunga Galaxy Note’a 7, która nastąpi już 2 – ego sierpnia tego roku! Zaś, oficjalna sprzedaż ma ruszyć dopiero od połowy sierpnia! Jesteście na to gotowi? Czasu pozostało niewiele, zatem trzeba rozbić świnkę z oszczędnościami i szykować się na odpowiedni dzień!

Blog Pro Novum