heroW poniedziałek wspominałem o wyjątkowo taniej opaska od pewnego chińskiego producenta. Dla małego kontrastu dzisiaj pomęczę Was trochę na temat równie sprytnego zegarka. Tym razem będzie nieco drożej…

 

 

Aby wziąć w posiadanie omawianego w poniedziałek SmartBand-u od Xiaomi wystarczyło zaledwie kilkadziesiąt złotych w portfelu. Jednakże w przypadku SmartWatch’a od Huawei będzie zmuszeni trochę głębiej sięgnąć w odmęty swych zacnych portfeli! Ale czy zegarek w cenie średniej klasy smartfonu to już nie przesada?

 

458634-huawei-watch

 

 

Ile jesteście w stanie zapłacić za smartfon? Poniżej tysiąca, półtora tysiąca, czy może ponad dwa tysiące? Rzecz jasna, wszystko zależy od wymagań jakie stawiacie swojemu nowemu urządzeniu i jaki budżet posiadacie! Są jednak tacy, którzy nie wydadzą na dodatek w postaci opaski czy zegarka tyle samo, ile wydali na sam telefon. Ale świat jest kolorowy, a ludzie są różni. Niektórym z łatwością przychodzi wydać trzy tysiące na słuchawkę wiadomej nazwy, zatem czemu by nie mieli kupić Huawei’a Watch’a za 1700 złotych?

 

Huawei-Watch

 

 

Wspomniany zegarek od Huawei został zaprezentowany jeszcze na konwencie MWC 2015 w Barcelonie. Produkt wzbudził pewne zainteresowanie w oczach tych, którzy nie chcieli dokonywać zakupu produktu z logiem nadgryzionego jabłka. Wykonanie równie profesjonalne, co u konkurenta, a cena miała być znacząco niższa! Jak to przypadło na producenta z Chin! Nic bardziej mylnego! W naszym kraju zakupimy owe urządzenia w cenie od 1699 do 3400 złotych!

 

huawei-watch-003

 

 

Miał być konkurentem dla SmartWatch’a od Apple, a cenowo wcale się od niego nie różnic zbytnio! Oferuje on ekran Amoledowy o rozdzielczości (1.4 cala) 400×400, 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci wbudowanej flash. Cóż, specyfikacja raczej powalająca nie jest, czego o cenie powiedzieć nie można! Co o tym myślicie? Komentujcie! ;)

Huawei

Blog Prospekt Novum