Sony Xperia Tipo – recenzja

Cześć

W piątek na kanale videotesty.pl pojawiła się moja recenzja Sony Xperii Tipo . Zapraszam do oglądnia oraz komentowania. Bardzo tani telefon, ale na systemie Android 4.0 z fajnym odtwarzaczem muzycznym, który nieźle gra.

We wrześniu będzie mały wysyp recenzji i na moim kanale oraz na kanale videotestów. Możecie się spodziewać dużo porównań oraz testów między innymi Samsunga Beam oraz Huawei Honor jak i pojedynku Galaxy S III  z HTC  ONE X czyli spotkania na szczycie.

Jak wiecie już 12 września będzie miała miejsce premiera Iphona 5. Ciekawe co wymyśli Apple i jaką nowe funkcjonalności będą w tym zacnym smartfonie. Spróbuję świeżo po premierze opowiedzieć Wam o nim, bo nie mam pojęcia kiedy będę miał go na testy.

Oczywiście, jak zawsze zachęcam Was do głosowania ankiecie i komentowania:)

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nI8t_UfWv14[/youtube]

 

pozdrawiam i do zobaczenia!

 

17 komentarzy

  1. Mam pytanie do testujacego. Zamierzam kupic tani telefon kwota max 350zl i zastanawiam sie ktory telefon bylby lepszy samsung galaxy mini 2 czy sony tipo? Bardzo prosze o odpowiedz bo autor mial stycznosc z tymi dwoma telefonami wiec moglby pomoc. Zastosowanie typowe zadnych bardziej wymagajacych gier 3d jak juz to zwykle gierki do zabicia czasu, a tak to internet sms dzwonienie. Aparat wazne by jakas fotke czasem zrobic dokumentom. Prosze o pomoc bo nie wiem niby nowszy android na tipo no ale czy te bebechy dobrze to potrafia uciagnac czy lepiej zostac na starszym systemie ale plynniejsze dzialanie. Jak z jakoscia wykonania, ktory lepszy? pozdrawiam

    • Moim zdaniem, odrobinę lepszy jest mini2. Stabilniej chodzi i wykonanie moim zdaniem też na plus. Ze zdjęciami niestety będzie kłopot, oba te telefony nie posiadają autofocusa więc zdjęcia tekstu będzie ciężko zrobić. Zwróć uwagę na filmie z mini2 jak dobrze chodzą filmy z youtuba na stronie, to zdecydowanie jest największym plusem Samsunga. Ze stronami i samym internetem nie powinieneś mieć problemu. Pozdrawiam:)

  2. Dzieki za odpowiedz. Czyli lepiej brac telefon na GB niz na ICS w takim przedziale cenowym bo bedzie plynniej chodzil. A jeszcze co do mini2 czym pokryty jest ekran? Bardzo to rysy zbiera?

    • Mówię ci lepiej Tipo miałem mini 2 i mi się nie podobał mini 2 srasznie się muzga ;/
      Według mnie lepiej wziąść Tipo

  3. Spytam krótko sony xperia tipo, samsung galaxy mini 2 czy htc wildfire s? Proszę o pomoc z góry dzięki :)

    • Kolega ma tipo i jest zachwycony. Moim zdaniem ekran trochę słaby, ale płynność działania jak najbardziej ok:) Ja polecam

      • A zapytałbyś kolege czy gry typu asfalt 7 czy nfs shift działają płynnie?

  4. Dwóch moich kolegów również go poleca :)

    • Nie miałem jeszcze do czynienia z tym smartfonem, trudno mi coś o nim więcej powiedzieć.

  5. Mam pytanie czy oba telefony mają plastik na ekranie czy nie?

    • Co masz na myśli mówiąc plastik? Gorilla Glass to nie jest ale szkło mineralne owszem:)

  6. a ta tapeta jest już od początku czy trzeba pobierać ?

  7. Jaki telefon lepiej wybrać : xperie tipo, xperie miro czy htc desire x ?

    • HTC DESIRE X jest troszke droższy ale mi naprawde sie podoba:)

  8. Podobno na xperie tipo nie wyjdzie aktualizacja na JB, ale wiem że można zaktualizować ten telefon w inny sposób. Czy wiecie może jak i czy jest to opłacalne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish