Sony Xperia Sola – kolejny japończyk

Cześć,

Na stronie videotesty.pl pojawiła się moja kolejna recenzja. Tym razem miałem okazje przetestować Sony Xperia Sola. Kolejny dwurdzeniowiec od Sony.  Nowatorska funkcja floating touch, która pozwala nam na sterowanie telefonem bez dotykania ekranu. Czy to wystarczy by stać się hitem? Sami zobaczcie!Zapraszam do obejrzenia oraz przeczytania mojej recenzji.

 

http://www.videotesty.pl/recenzja/589/Sony-Xperia-Sola-TEST/

 

Zobaczcie również film:)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3k1NZCGwH4g&feature=my_liked_videos&list=LLHeP4P31ncnza4gHXLqrcQw[/youtube]

 

5 komentarzy

  1. Bedzie może Sony Xperia miro? Jak tak to kiedy?

    • Być może będzie juz w listopadzie:)

  2. Aparat wcale nie jest taki fenomenalny… 5mpix niestety zawodzi, porównując zdjęcia np. z ace 2 można bardzo dużą różnicę zauważyć w ostrości i kolorach zdjęć także szału nie ma.

  3. witam ! mam do was ogromną prośbę, pomóżcie mi wybrać pomiedzy Sony Xperia J a Sony Xperia SOLA, dodam, że będzie to mój pierwszy telefon dotykowy czego osobiście się boje i kompletnie nie znam się na tych parametrach

  4. Weź Xperie J. Jak na pierwszy telefon dotykowy w zupełności wystarczy. Sola ma dwurdzeniowy procesor i jest o półkę wyżej ale nowicjusz nie wykorzysta w pełnie jego możliwości (to zależy w jakim celu masz zamiar go używać). Takie moje zdanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish