Nokia Lumia 820 i jej Windows 8

Pierwsze wrażenia – bez rewolucji. Tak można skwitować najnowsza Lumie. Jednak im człowiek więcej obcował z tym telefonem, tym coraz bardziej docenia uroki tego systemu. Szybkość działania i komfort użytkowania  to jest to co wyróżnia te smartfony od Androidowego natłoku. Udało mi się przetestować Lumie 820 dla portalu videotesty, tak więc zapraszam Was serdecznie na film oraz do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

 

 

 

Sama recenzja, którą możecie przeczytać tutaj jest tylko skrawkiem tego co oferuje Nokia ze swoją Lumią. System dojrzał, został pozbawiony słabych punktów, które mogliśmy zaobserwować w poprzedniej wersji.  Moim zdaniem aktualnie system spokojnie konkuruje nie tylko z Androidem a z samymi iOS.  Tego jednak mogliśmy się spodziewać po Microsofcie. Monopolista rynku systemów operacyjnych, ma i wiedzę i możliwości aby powalczyć na polu urządzeń mobilnych. Docenić jednak trzeba szybkość i starania, bo w niecałe dwa lata powstał system, który już jest kompletny i w pełni funkcjonalny.

Liczyłem jednak na małą rewolucje. Tutaj jednak został przeprowadzony mały lifting….zresztą zobaczcie sami, 20 minut filmu o Windowsie 8…

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nIMWefFqO6g[/youtube]

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish