Powód do dumy – 1000 subów na youtube!

1000 subów 2Cóż można powiedzieć.  Od ostatniego wpisu który miał miejsce 5 sierpnia 2012 roku, kiedy chwaliłem się, że dorobiłem się 100 subskrypcji mineło już 5 miesięcy. Przez ten czas kanał oraz moja strona dorobiła się swojej domeny, hostingu oraz forum. To nie był czas stracony. Cieszę się, że coraz więcej ludzi ogląda moje filmy. Dzięki temu i Wy i ja możemy rozwijać swoje pasje:)Już wkrótce, będziecie mogli obejrzeć mój premierowy odcinek Telshitu, głównym bohaterem będzie Alcatel onetouch 810, telefon dla kobiet jednak o bardzo ciekawej konstrukcji oraz wyglądzie;) Przy okazji oczywiście ogłosze mały konkursik, gdzie będzie do wygrania kubek z logo Telesmarfon.

Na koniec, serdecznie DZIĘKUJĘ. Za wszystkie pozytywne komentarze. Za wiadomości na PW oraz obdarzenie mnie zaufaniem w kwestii wyboru smartfona.

Mateusz

ps. Specjalne podziękowania dla moich najbliższych za redagowanie moich tekstów, robienie zdjęć i podtrzymywanie mnie na duchu. Dzięki dla Generala za udostępnienie hostingu oraz pomoc w utworzeniu forum oraz strony. Dzięki dla ekipy z forum, przede wszystkim Sience oraz Czosnkowi, którzy dzielnie pilnują porządku:)

 

Do zobaczenia!

2 komentarze

  1. Dzięki Tobie Mateusz, za stworzenie kanału, strony i forum Telesmartfonu, dzięki którym może teraz dowiedzieć się dużo o telefonach, jaki kupić a jaki to tandetny badziew.
    Jeszcze raz Gratuluje i Dziękuje ;) ;) ;)

  2. najlepiej będzie jak zadasz to pytanie na forum:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish