LG Swift 4x HD

 

Długo oczekiwana recenzja tego smartfona w końcu pojawiła się na łamach portalu videotesty.pl.  LG Swift 4x HD to flagowy model Koreańskiego producenta smartfonów. Bardzo dobra specyfikacja, jeszcze lepszy wygląd to znaki szczególne LG Swift 4x HD. Aktualnie jest niekwestionowanym liderem w stosunku cena/jakość.

 

Pełną Recenzje oczywiście możecie znaleźć na portalu videotesty.pl pod adresem:

http://www.videotesty.pl/recenzja/709/LG-Swift-4x-HD-RECENZJA/

 

Oczywiście zapraszam do oglądania mojego fil,mu na youtube:)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZN0mvAtgr28&list=LLHeP4P31ncnza4gHXLqrcQw[/youtube]

 

 

6 komentarzy

  1. Jak myślisz Mateusz czy warto kupić LG czy lepiej kupić Xperie S? Słyszałem plotkę że LG ma aktułalizować androida do 4.1 w dwuch smartfonach L7 L9 i 4X HD czy to prawda prosze o odpowiedź na moje pytanka :P

    • Podobno prawda, pożyjemy zobaczymy. Ja bym wybrał LG:)

  2. Mateusz, jak myślisz: mam do wyboru dwa telefony: Samsung Galaxy Mini 2 i Nokia Lumia 610, który wybrać? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

  3. Hej Mateusz :) LG L9, lumia 800, samsung galaxy s plus czy samsung galaxy s advance. Ktory wybrać i dlaczego? :)

    dzięki z góry :)

    • Najlepiej pod względem specyfikacji wypada LG L9. Jednak jak ja to zawsze mówię, Advance jest pewnym telefonem na którym się nie zawiedziesz. Nie polecam Lumii 800 w porównaniu do tych dwóch smartfonów. Zby dużo ograniczeń.

  4. Mateusz którego wybrać LG Optimus l9 , LG Optimus 4X HD czy Samsung galaxy s3 mini . Napisz dlaczego i pomóż mi w wyborze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish