Lg Swift G – ofensywa Lg trwa

lg-swift-g_2_Wszystko wskazuje na to, że marka Lg odbiła się od dna i zaczyna produkować naprawdę przystępne smartfony. Przykładem jest zrecenzowany dla portalu videotesty Lg Swift G, aktualnie topowy smartfon Koreańskiego producenta.

Pełną recenzję, napisaną przeze mnie, tego telefonu możecie zobaczyć pod linkiem

http://www.videotesty.pl/recenzja/787/LG-Swift-G-RECENZJA/

Odczucia podczas testowania LG Swift G była bardzo pozytywne, bardzo podobał mi się wygląd oraz ekran. Nie mniej jednak szkło Gorilla nie jest odporne na upadki, dla innych takie rozwiązanie to minus,  można powiedzieć,  że smartfon ma o 50% mniejszą szanse na „przeżycie” upadku. Coś za coś, ponieważ szkło wygląda nad wyraz elegancko i chyba jest najbardziej efektownym materiałem w produkcji smartfonów, zaraz przed aluminium.

W mojej recenzji, przetoczyłem również przykład Apple. Byli pierwsi! z aluminium -Iphone 3g/3gs, ze szkłem Iphone 4/4s, czy to jest te słynne wizjonerstwo? Chyba tak, chociaż samo szkło oraz aluminium nie są materiałami nowymi, baa ludzie pierwotni widzieli już szkło i potrafili z niego korzystać. Co ciekawe producenci tacy jak LG oraz Sony dopiero teraz stworzyli swoje szklane zabawki. Dziwnym trafem staje się to dopiero po premierze Iphona 5 (który jest aluminiowy) – może Apple sprzedało im patent na  te szkło – przyglądając się tym smartfon jestem w stanie w to uwierzyć…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wMrpPsEzFjY[/youtube]

3 komentarze

  1. Czy nie masz wrażenia, że nakładka od LG to podróba TouchWiza?

  2. @Jj ja miałem przyjemność pobawić się nakładką Samsunga, a w smartfona LG posiadaniu jestem i jakoś nie zauważyłem wielkich podobieństw. Przyznaję – są do siebie podobne ale żeby nazwać Optimusa podróbką TouchWiz to przegięcie

  3. Estetyczny i dobrze wykonany smartphone. Ma duży i czytelny nawet w dużym słońcu ekran IPS. Osobiście używam i widać że LG zrobiło duży postęp w produkcji telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish