Wodoszczelny LG Optimus GJ

LG poszerzyło swoją ofertę smartfonów, prezentując na Tajwanie swoje najnowsze dziecko – androidowy model Optimus GJ. GJ to tak naprawdę nieco udoskonalona wersja Optimusa G, posiadająca wodoszczelną i kurzoodporną obudowę.

Specyfikacja modelu GJ jest zbliżona do tej, którą znaliśmy z Optimusa G. Smartfon zaopatrzono w 4.7-calowy ekran 720p, czterordzeniowy chipset Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Urządzenie ma też 13 megapikselową kamerę z tyłu i 1.3 MP z przodu. Pamięć użytkownika stanowi tu układ flash o pojemności 16 GB. LG wyposażył swoje dziecko w androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Smartfon zasila ogniwo akumulatorowe, o pojemności aż 2280 mAh.

LG Optimus GJ w przeliczeniu na złotówki, ma kosztować ok 1980 zł. Oczywiście koreański producent nic nie wspomniał, na temat ewentualnej, globalnej dostępności modelu GJ. Zakładam więc, że urządzenie oficjalnie nigdy nie wydostanie się poza tereny Azji.

Mimo wszystko fajnie popatrzeć na sposób, w jaki LG stara się reklamować swój nowy smartfon, wykorzystując do tego jędrne i ponętne koreańskie dziewczyny, przywdziane w stroje bikini (ok, może i jedna z dziewczyn ma specyficzną urodę). Szkoda tylko, że GJ raczej nigdy nie zawita do polskich sklepów, a szkoda, bo może wraz z nim pojawiłoby się w reklamach trochę ładnych kobiet.

Źródło: ePrice

1 komentarz

  1. Całkiem fajny pomysł, taki odporny smartphone przypadnie do gustu ludziom aktywnym. Parametry jak najbardziej dobre ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish