Znamy cenę Samsunga Galaxy Mega 6.3

Samsung-Galaxy-Mega-450x288Ogromny telefon ma pojawić się w sprzedaży w lipcu, natomiast już teraz, w brytyjskim sklepie można składać zamówienia w przedsprzedaży. Smartfon w wersji z 16 GB wbudowanej pamięczostał wyceniony na 460 funtów brytyjskich, czyli około 2250 zł. Nie jest to mało, ale nie można zapomnieć, że Galaxy Mega jest ogromny, a przekątna jego ekranu (jednego z najdroższych elementów) to aż 6,3-cala. Co ciekawe, producent obstaje przy nazywaniu urządzenia smartfonem, a nie tabletem.

Galaxy Mega 6.3 i Galaxy Mega 5.8 wyposażone są w dwurdzeniowe procesory o taktowaniu 1.7 GHz w większym i 1.4 GHz w mniejszym, a w obu przypadkach procesor wspomaga 1.5 GB pamięci RAM. Oba mają również 8 Mpix główny aparat i 1.9 Mpix przedni. Phablety Galaxy Mega otrzymały m.in. moduł WiFi a/b/g/n (większy model, widoczny poniżej) posiada również 802.11ac i NFC), Blueotooth 4.0, GPS, GLONASS.

galaxy_mega_6.3-342x450

Szczęśliwi posiadacze mogą liczyć na wiele fajnych funkcji, z których najważniejsze to m.in.:

  •  Samsung WatchON: przekształca smartfon w pilota zdalnego sterowania, wzbogacając funkcje telewizora. Wystarczy zsynchronizować urządzenie z domowym sprzętem audio-wideo, aby otrzymywać informacje o sugerowanych audycjach, szczegółowy program telewizyjny, zyskując ponadto możliwość zdalnego kontrolowania telewizora.
  • – Samsung Link: pozwala z łatwością przenosić zdjęcia, filmy, notatki lub pliki muzyczne do pamięci telewizora, tabletu lub komputera.
  • – S Translator: wystarczy powiedzieć lub napisać to, co chce się przetłumaczyć, a Galaxy Mega dostarczy błyskawiczny przekład – w formie tekstowej lub głosowej – do odpowiedniej aplikacji, np. poczty elektronicznej lub ChatON.
  • – ChatON: umożliwia udostępnianie znajomym widocznych na ekranie treści, zapewniając jeszcze lepszą komunikację.
  • – S Travel: oferuje informacje na temat trasy, przewodniki po okolicy, dodatkowe źródła wiadomości, itp.
  • – Story Album: pozwala klientom tworzyć pamiętnik codziennych wydarzeń, utrwalać na osi czasu wyjątkowe chwile, oznaczać informacje przy pomocy danych geolokalizacyjnych, a także publikować cyfrowe albumy w wersji drukowanej.

Samsung-Galaxy-Mega-450x288

Cena i dostępność na polskim rynku nie jest jeszcze znana.

Źródło: Materiały prasowe 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish