Samsung Galaxy S4 I9505 – plastik na drugim planie.

DSCF0022Gdy 13 marca 2013 roku w Nowym Jorku Samsung pokazał Galaxy S4, rozległy się niemrawe oklaski oraz nieliczne okrzyki. Świat oczekiwał kolejnego cudownego urządzenia. Dostał ulepszoną wersje poprzednika, nie można jednak powiedzieć, że nie udaną

 

Pełna moja recenzje możecie znaleźć pod tym linkiem:
Oczywiście jestem winien kilku słów od siebie.  Podczas testowania, nie było żadnych problemów. Smartfon nie zrestartował się ani razu, nie wysypała się żadna aplikacja.  Po rozpakowaniu z pudelka był gotowy do pracy. Tak jak wiele razy mówiłem, zawiodła mnie obudowa smartfona. Jest to zdecydowanie najgorszy element urządzenia. Na filmie doskonale można usłyszeć jak ten smartfon trzeszczy. Po pierwszym dniu użytkowania, problem pojawiał się również przy klawiszu funkcyjnym. Działał z małym oporem oraz charakterystycznym trzaskiem, być może sam model był już tak „wymacany”, że pojawiły się pierwsze niedogodności. Z drugiej jednak strony ten telefon nie miał pewnie więcej niż miesiąc.
DSCF0017
Reszta to poezja. Multimedia, szybkość działania oraz przemyślane oprogramowanie. Moim zdaniem mimo pierwszych nieprzychylnych opinii, Galaxy S4 był bardziej innowacyjny w dniu premiery  niż  IPhone 5.
Zapraszam do obejrzenia mojego filmu i komentowania.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3ZReP7IWJnU[/youtube]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish