Motorolo Droid Maxx – Pierwsze Zdjęcie

motorola-droid-maxx-smartfon-zdjecie-przeciekW kontekście Motoroli mówi się ostatnio głównie o Moto X, która to zostanie flagowym modelem tego producenta. Jednocześnie zajmuje się on jednak pracami nad innymi konstrukcjami, wśród których znajduje się m.in. tajemnicza Motorola Droid Maxx.

 

 

Na chwilę obecną o urządzeniu tym wiadomo naprawdę niewiele. Z pomocą po raz kolejny przyszedł jednak @evleaks, który opublikował na swoim profilu pierwsze zdjęcie przedstawiające smartfona w pełnej krasie. Z racji tego, że źródło to jest niemal nieomylne, to również ten przeciek traktować można bardzo wiarygodnie. Tym bardziej, że wygląd urządzenie nie jest żadnym zaskoczeniem i z pewnością rzeczywiście może ono właśnie tak się prezentować.

motorola-droid-maxx-smartfon-zdjecie-przeciek

Większą niewiadomą wciąż pozostaje jednak specyfikacja. Wielce prawdopodobne jest, że Motorola Droid Maxx wyposażona zostanie w akumulator o bardzo dużej pojemności, który zapewni urządzeniu długi czas pracy na jednym ładowaniu. Obudowa wykona powinna być z kevlaru, a poza tym sugeruje się również, że użytkownicy otrzymają tutaj spory ekran – minimum 4,7″.

Wszyscy wstępnie zainteresowani zakupem muszą jednak pamiętać, że Motorola Droid Maxx powstaje z myślą o amerykańskiej sieci Verizon. Premiera przewidywana jest na ten rok, ale bliższego terminu na tę chwilę brakuje.

Źródło: engadget

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish