LG G Pad 8.3 – LG powraca do tabletów

The-LG-G-Pad-8.3-gets-first-video-teaserFirma LG Electronics (LG) oficjalnie potwierdziła planowane wprowadzenie na rynek tabletu LG G Pad 8.3. Zapowiedź jest już dostępna w serwisie YouTube. Najnowsze urządzenie mobilne od LG będzie pierwszym tabletem dostępnym w ramach serii G, która dotąd obejmowała jedynie smartfony.

Koncentrujemy się na wdrażaniu innowacji będących odpowiedzią na potrzeby i pragnienia konsumentów z całego świata, czego odzwierciedleniem jest na przykład ostatnio wprowadzony smartfon LG G2” powiedział dr Jong-seok, Prezes oraz Dyrektor Generalny działu LG Electronics mobile Communications Company. „Tablet LG G Pad 8.3 ma idealną wielkość, gwarantującą wyjątkowy komfort korzystania. Jesteśmy bardzo dumni, że stanie się częścią naszej serii G”- dodaje.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Yg4qpuPthM[/youtube]

Ze względu na wyjątkowe funkcje wyznaczające nowy poziom możliwości tabletu, LG G Pad 8.3 pozwoli firmie LG wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w segmencie tabletów. Na rynkach docelowych LG G Pad 8.3 będzie dostępny w czwartym kwartale b.r., wtedy też zostanie potwierdzona jego cena.

Źródło:  LG Electronics

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish