Sony Xperia Z1 – Japoński styl nadal w gazie…

DSC05263Recenzja Sony Xperii Z1 przebiegła bezproblemowo i planowo. Osobiście nie zaskoczyła mnie ani trochę, jednak obcowanie z tym smartfonem, dostarczyło mnóstwo frajdy. Jak widać cały czas sa produkowane urządzenia, które swoim wyglądem oraz możliwościami zachwycają – takim urządzeniem jest właśnie Xperia Z1.Z racji tego, że smartfon został przetestowany dla portalu videotesty.pl i tam można przeczytać pełną recenzję, to jednak dorzucę jeszcze przysłowiowe „3 gorsze”.

Recenzja Xperii Z1

http://www.videotesty.pl/recenzja/990/Sony-Xperia-Z1-RECENZJA/

Podczas testowania Xperii Z1 nie narzekałem wiele na jej działanie.  Wszystko nawet wibracja podczas wpisywania tekstu dawała miłe uczucie wyjątkowości. Fakt – Xperia Z1 jest dość spora i ciężka, co za tym idzie smartfon nie jest dla wszystkich a w szczególności dla kobiet. Czarna, szklana bryła może i jest elegancka, to jednak wygląda dość topornie a rama telefonu wykonana z aluminium dodaje całości kilkanaście gramów.

Ekran też nie zachwycił, ładny, żywy, FullHD, jednak widziałem lepsze, chociażby w S4 czy One. Nawet mój Nexus ma to coś w sobie czego nie miała Xperia. Jak widać cały czas eksperymentują, jednak dodawanie przed nazwa ekranów kolejnych nazw niewiele zmienia.

Zapraszam do obejrzenia mojej recenzji i dzielenia się spostrzeżeniami, bo już za chwilę kolejna, jeszcze większa bryłka szkła – Xperia Ultra.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U9TMGOXuFoU[/youtube]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish