MyPhone Next – skośnooki Polak

myphone nextWszyscy wiemy, że Polska firma MyPhone nie produkuje swoich smartfonów, tylko zwyczajnie sprowadza gotowe modele z Chin. Nie zmienia to jednak faktu, że udaje im się to najlepiej ze wszystkich mi znanych producentów. Oprogramowanie jest dopracowane, materiały użyte do produkcji urządzenia stoją na wysokim poziomie. Zapraszam na recenzje MyPhone NEXT.

Wygląd urządzenia nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle konkurencji. Next wykonany jest w całości z plastiku. Tył urządzenia to matowa pokrywa, która sprawia wrażenie odpornej na zarysowania. Po prawej stronie umieszczono dwa klawisze, od głośności oraz wyłączania i włączania urządzenia. Na samym szczycie dostępne są dwa gniazda, od ładowania i od słuchawek. Całość wygląda dość ascetycznie. Smartfon chwali się dobrze poskładanymi poszczególnymi elementami obudowy. Nie usłyszymy żadnych skrzypień, trzasków oraz innych niepowołanych dźwięków podczas użytkowania.  Front smartfona to ekran IPS o przekątnej 4,5 cala  pokryty szkłem odpornym za uszkodzenia mechaniczne Dragontrail. Szkło te jest odporne nie tylko za zarysowania, ale i dość spore przeciążenia, dzięki temu nie powinniśmy się bać o zbicie ekranu, nawet przy upadkach z dużej wysokości…

Na dalszą cześć recenzji zapraszam na portal Videotesty.pl dla, którego ta recenzja została stworzona.

http://www.videotesty.pl/recenzja/1036/MyPhone-Next-RECENZJA/

Nie zapomnijcie obejrzeć filmu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nXsnqgT_fzM[/youtube]

5 komentarzy

  1. Czy ten MyPhone jest lepszy niż LG F5 i Sony Xperia L ?

    • też tak uważam i Ba! myślę, że jest porównywalny do SIII a do tego ma dual sim.

  2. myphone next w wynikach wydajnosci i parametrow jest na poziomie SG3, tylko ze kosztuje polowe jego ceny,

    • właśnie porównywanie takich smartphonów do byle jakich samusungów (nie żeby kiepskich) mnie dziwi bo żaden z tych samsungów i innych wiodących produktów nie ma dual sim, to całkiem inna półka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish