Coś dla Pań – S4 mini LaFleur

laflur

Samsung powraca z kolejnym remake’u La Fleur , tym razem na jego Galaxy S4 Mini. S4 Mini La Fleur Edition został oficjalnie zaprezentowany w Niemczech , ale raczej nie ukaże się przed końcem roku . Oczekuje się, że będą w sprzedaży w styczniu .

Ponoć ,Galaxy S4 Mini La Fleur będzie kosztować około $ 568 ( € 417 ) . To około 140 dolarów więcej od ceny regularnej S4 Mini . Nie uważam, że słuchawka jest warta dużo , choć niektórzy mogą uznać jej kwieciste wzory na tyle atrakcyjne , aby po prostu iść i kupić go .

Na początku przyszłego roku , również Galaxy S4 Mini ma dostać Black Edition . Zarówno Mini La Fleur S4 i S4 Mini Black Edition powinny mieć takie same specyfikacje jak w obecnej wersji smartfona , w tym 4,3 -calowy wyświetlacz Super AMOLED z 540 x 960 pikseli , 1,5 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor Snapdragon 400 . Na pokładzie powinien być Android Jelly Bean, ale aktualizacja KitKat może ,,przyjść” na krótko po tym, jak dwa warianty S4 Mini trafią na półki .Co sądzicie o kwiecistym Mini? Może zamiast kwiatka podarowalibyście go swoim kobietką. Na pewno byłyby zadowolone

1 komentarz

  1. Fajny, tylko ciekawa jest różnica w cenie. Gdyby był w normalnej cenie S4 mini, to na pewno wielu amatorów by się znalazło, ale 140 dolarów więcej to stanowczo za dużo. Zawsze można kupić jakiś kwiecisty „ochraniacz” na telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish