Nadchodzi Nexus z numerem „Osiem”…

Google-nexus-8_2

To już prawie dwa lata od premiery pierwszego tabletu z serii Nexus, wyprodukowanego przez Asusa na zlecenie giganta z Mountain View. Czy czeka nas jakaś mała rewolucja czy może otrzymamy zwyczajnego odgrzewanego kotleta z nową cyferką?

Na temat specyfikacji, Google nie chce nic nam wyjawić. Przynajmniej na razie.

 

Pomysłodawca linii Nexus zapewnia jedynie, iż przekątna ekranu będzie taka sama jak numeracja tegoż nowego modelu. Po sieci krążą również plotki o tym, jakoby nie Asus miał być producentem Nexusa 8. W wyścigu do tego, kto będzie producentem tabletu rzekomo wystartował LG oraz HTC. Co prawda twórca oryginalnego tabletu z serii Nexus jest najsilniejszym uczestnikiem w tej nierównej walce, ale kto wie? Być może ten zaszczyt przypadnie właśnie HTC? Wiadomo, ze ten producent zawsze przykłada się do tworzenia swoich urządzeń i zawsze jest w stanie zaskoczyć swoich odbiorców jakimś miłym akcentem.

Tego kto będzie współtwórcą Nexusa 8,  tak czy inaczej, dowiemy się niebawem, ponieważ premiera została zaplanowana na koniec kwietnia tego roku! Zatem to już tylko 1,5 miesiąca! Może Mateusz, tak dla odmiany, zgodziłby się przetestować nowego Nexusa? ;) Co sądzicie na temat tego modelu. Dajcie znać w komentarzach!

Neowin

Blog Prospekt Novum

1 komentarz

  1. Przydałby się przede wszystkim brak „niespodzianek” w postaci nieobecnego wejścia na kartę SD, bo to rzeczy, które pomimo genialnego ekranu i dobrej wydajności potrafią mocno odstraszyć od zakupu. Inna rzecz, której oczekuje po nowym nexusie, to że skutecznie obniży ceny poprzednich modeli tej serii;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish