Klasyka ciągle na „chodzie” – cd. feature phone-ów od KAZAM!

KAZAM greyW zeszłym tygodniu pisałem na temat klasycznych słuchawek, za sprawą ukazania się nowej oferty brytyjskiej firmy KAZAM. Tym razem, producent pokusił się nie o stricte klasyczną budowę telefonu, lecz z charakterystyczną klapką.

 

Wiem, pewnie zaraz ktoś powie, że strasznie przynudzam tekstami o starych i zakurzonych, a wręcz „Old School-owych” telefonach, ale jest jeden słuszny ku temu powód. Warto czasem wrócić do korzeni… ;) Nie mniej jednak, „klapkowe” słuchawki są równie popularne, zarówno jak ich klasyczne odpowiedniki. Ach… kto jeszcze pamięta również te rozsuwane telefony… ? To był niegdyś hit… :D

 

zrzut-ekranu-2014-05-26-o-115156

 

Wracając do tematu. KAZAM zaprezentował kolejny swój tzw. „Feature Phone”, pod nazwą KAZAM Life C4. Jak już wspominałem, jest to słuchawka z rozkładaną klapką. Została wyposażona w matrycę ekranu LCD o rozmiarze 2.2 cala oraz klawiaturę alfanumeryczną. Ponadto, twórcy wyposażyli C4 w trzy dodatkowe przyciski, którym możemy przypisać wybrane kontakty. Z pewnością, ułatwi to wykonywanie szybkich połączeń. Również nie zabrakło przycisku z funkcją SOS, którą to już zdążyłem opisać na łamach zeszłotygodniowego artykułu. Bateria jaką posiada KAZAM C4 (800 mAh), wystarcza na do 240 godzin pracy.  Wszystkie inne nie wymienione przeze mnie funkcje, ów telefon posiada takie same jak jego kuzyni.

Zapomniałem tylko dodać, iż C4 wyposażony został również w diody powiadamiające o nieprzeczytanej wiadomości, nieodebranym połączeniu lub też rozładowanej baterii. Cena takiego powrotu w przeszłość, to 169 złotych!

KAZAM
Blog Prospekt Novum

PS: Wszystkiego „NAJ”, wszystkim matkom! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish